MENU

Zakoupili jsme novou loď. U nás jezdíte stylově

KURZY PLAVIDLA

Společnost MARAWORK nově zakoupila loď ITALMAR.
U nás budete jezdit stylově.

ITALMAR (2021)

Koncem roku 2021 jsme zakoupili pro vykonávání ověření praktických dovedností na vodních cestách malé plavidlo. Jedná se o italský člun ITALMAR CABIN 18, délka plavidla 5,5 m. Pro pohon plavidla slouží přívěsný motor YAMAHA F115. Plavidlo je určeno pro Max. 6 osob.

Jedná se již o 5 loď v pořadí zakoupenou pro uchazeče o zkoušky vůdců malých plavidel, jak šel čas …… viz, níže.

Všechny předchozí lodě jsou do dnešní doby v provozu a dělají radost novým majitelům.

FOUR WINNS 180 (2021)

Začátkem roku 2021 jsme vyměnili naši větší loď za menší a mobilnější malé plavidlo, motor 3,0 MERCRUISER, délka 5,2 m,

Faeton 630 (2018)

V roce 2018 jsme vyměnili otevřenou loď za první kajutové plavidlo a zároveň to byla první loď s vestavěným motorem. Motor Volvo Penta 4,3, první šestiválcový motor na naší lodi.

RANIERI SHADOW 500 (2014)

V roce 2014 jsme zakoupili italský člun od firmy RANIERI, typ Shadow. Jednalo se o otevřený člun, kde v přídi byl uložený prostor přístupný uzavíratelným poklopem. Ve středu lodi byla umístěna řídící konzola a na zádi lodi byla polstrovaná lavice. K pohonu lodi sloužil přívěsný motor MERCURY 60 Hp. Byl to úžasný pracant a vzali jsme jej i několikrát na moře. Kde osvědčil svoje italské kořeny.

JOKER BOAT 470 (2011)

Prvním člunem, který jsme v roce 2011 pořídili pro vykonávání praktických zkoušek byl nafukovací člun s laminátový kýlem od italské značky JOKER boat s přívěsným motorem JOHNSON 30 HP. Nebyl to špatný člun, jen výkon motoru nebyl nic moc, z toho důvodu, jsme ještě ten samý rok vyměnili motor za MERCURY 50 HP.

Máte dotazy? Nevíte jaký kurz zvolit? Potřebujete poradit? Neváhejte a zavolejte nám!
Sledujte nás